Květen 2012

Krátký film Rowana Polanski pro PRADA

29. května 2012 v 11:11 extra
Roztomilý příběh o tom, jak se pan doktor zamiloval... Uvidíte v podání Helen Bonham Carter a Sira Bena Kingsley.


Trochu tuctovka

23. května 2012 v 15:08 outfity

Ano, vím, že kombinaci šortek, trička (často s květinovým motivem) a kabely přes rameno nosí každá druhá teenagerka a ano, vím že já už teenagerka nejsem. Ale někdy mám prostě chuť být tuctová. Přece jen je to sázka na jistotu, než různé experimenty, které někdy můžou být šlápnutím vedle.


Detail mých nových sandálků na klínku. A protože jsou kožené a vypadají i poctivě vyrobené, určitě je uvidíte ještě mnohokrát v mých letnch outfitech.


Jak jste na tom vy? Oblékáte se radši tak jako všichni ostatní, anebo rádi experimentujete? Napište mi do komentářů.
A nezapomínejte na giveaway. Čekám na vaše maily.

Není to už trochu moc (lépe řečeno málo) ?

15. května 2012 v 17:54 extra
Nedávno jsem objevila tuto fotku.
nemám nic proti šortkám, korzetům ani podpadkům. Ale všechno dohromady? Není už to trochu moc?
Napište mi, jak byste se v tomto titěrném modelu cítily.


Pro ilustraci toho, jak rychle se nám posouvají hranice, přidávám fotku plavek, které se nosily pár desítek let zpátky a v té době byly maximálně dráždivou záležitostí.
... Nepřipomínají vám model nahoře?


Nemůžu si odpustit poznámku: všimněte si, jak krásné ženské tvary má modelka v "preanorektickém" období Usmívající se .

Náhodou

11. května 2012 v 15:20 outfity

Tento outfit jsem měla v plánu v nejbližší době vyfotit s krásným fialovým psaníčkem a fialovými očními stíny... Dneska jsem si nicméně řekla, že si zkusím tento outfit obléct do školy, jaké bude mít ohlasy. Samozřejmě fialové psaníčko jsem vyměnila za svou velkou kabelku a oční stíny jsem při ranním rychlolíčení (které probíhá způsobem: "řasenku, a fičím!") vynechala.
Nicméně sladěnost šedých kraťasů s leopardí halenkou, která je do fialova, ale objevuje se tam i šedá barva musí být už na první pohled zřejmá Usmívající se . Černé balerínky korespondují s pásečkem (který se na fotce ztrácí) a s leopardími fleky na halence, které jsou taktéž černé.
Chci se vrátit k tomu, proč jsem vlastně tento outfit vyfotila i když to nebylo zrovna dnes v plánu. Když jsme s holkama po škole bloudily novou Karolinou v Ostravě a asi třičtvrtě hodiny v tom obrovském komplexu hledaly jeden konkrétní obchod, procházely jsme kolem těchto sedaček. Když jsem to viděla, musela jsem se tam vyfotit. Proč? Vždyť mi úžasně ladí k fialovému leopardovi Smějící se .
Ale slibuju vám, že co nejdříve přidám fotky outfitu tak ,jak jsem to měla v plánu.

1000 návštěv

9. května 2012 v 18:47

Jste skvělí! Pokořili jste první tisícovku návštěv. A k této příležitosti jsem pro vás připravila speciální soutěž o speciální ceny.
Hlavní výhrou bude můj oblíbený parfém. A pokud už můj blog sledujete nějakou dobu, tak víte o který se jedná.
Ano, je to Herve Leger Femme od Avonu (v hodnotě 1000 kč).


Další cenou je sada péče o citlivou pleť Solutions, sensitive botanicals taktéž od Avonu, která obsahuje denní, noční a oční krém a obnovující sérum (v hodnotě 800 kč).Ale protože nic není zadarmo a zájemců by bylo mnoho, ale odměn málo
(aspoň doufám, že mám více než dva čtenáře Překvapený) musíte splnit nějaké podmínky.
Stejně tak jako princ v každé druhé pohádce musí splnit tři těžké úkoly (při nichž může přijít o život), aby získal princeznu, tak i vy dostanete tři úkoly. Zvláště tento parfém je pro mě taková moje princezna a dám jej jen tomu, kdo si to opravdu zaslouží Mrkající.

Takže (začneme od nejjednodužšího):
  1. Stát se mým fanouškem na facebooku http://www.facebook.com/WindInWardrobe
  2. Sdílet přes facebook odkaz na můj blog, nebo na některý z mých článků, který vás zaujal (Pokud nemáte založený fb, můžete mou stránku zpropagovat někde jinde. Nejdůležitější je úkol číslo 3.).
  3. Poslat mi na mail wind-in-wardrobe@email.cz fotku svého outfitu, ve kterém se cítíte dobře.
Autoři nejzajímavějších outfitů získají své odměny a jejich fotky budou zveřejněny v rubrice "lidé"
Hodnotit budu já a pro nezávislý pohled i můj manžel. Vybereme několik nejlepších outffitů, které zároveň budou splňovat následující aspekty a z nich vylosujeme výherce. Aspekty, ke kterým budeme přihlížet, budou: celkový dojem, kreativita, vkusnost (existuje takové slovo, nebo jsem si ho právě vymyslela Nerozhodný ? ), a jak danému člověku outfit "sedí" . Další důležitou podmínkou je, aby to, co je vyfocené byl váš styl a ne "vystajlovaný" outfit, ve kterém nikdy nepůjdete.

Soutěž skončí až řeknu (napíšu), což bude přibližně za měsíc. Těším se na vaše maily a jsem si jistá, že se na tom vyřádíte... věřte mi, vymýšlet a fotit outfity je vážně zábava Usmívající se.

Old school

8. května 2012 v 21:52 outfity

Koncert velmi tvrdé hudby, kterého jsem se včera zůčastnila, ve mě probudil mé potlačené rockerské cítění, a to se projevilo právě v oblasti, ve které jsem nejkreativnější. Ve stylu a způsobu oblékání samozřejmě Mrkající.
Rifle mám už ve skříni schované nějaký ten pátek. Jsou asi 20-30 let staré (po strejdovi), takže skutečně z "té doby", kdy každý stylově oblečený člověk byl rocker.
Tričko jsem nedávno objevila v nějakém "no name" obchodě a skvěle se k těm kalhotám hodí. Opasek dotváří atmosféru.


Doufám, že si tuto svěží odbočku od běžného stylu užíváte tak jako já, protože móda je hravá. Proč se zařadit do škatulky a oblékat stále stejné věci, když tím, co máme na sobě, můžeme dát tolik najevo!


První máj

1. května 2012 v 19:35 outfity

Tak co, jak jste prožili dnešní volno? Nebudu trapná a nebudu se ptát, jestli jste se dnes líbali pod stromem Mrkající.
Doufám, že jste byli venku a užili si, pravděpodobně zase na delší dobu, poslední pěkný den. Já ano. měla jsem na sobě šortky (částečně) vlastní výroby.
Včera jsem trochu probírala svůj wardrobe a narazila jsem na rifle podivného střihu a délky. Ale nahoře byly docela fajn, tak jsem si řekla, že ušmiknu to co se mi nelíbí a nechám co se mi líbí. S výsledkem jsem spokojená. Nic světoborného. Kdo si ještě ze žádných starých džín neudělal šortky, jako by nebyl Smějící se.
Pro jarní ladění jsem je zkombinovala s květinkovanou halenkou (opravdu to jsou květinky!) a páskem, jak to mám ráda.
Rtěnka má korespondovat s květinkami.