Srpen 2012

Červánky

30. srpna 2012 v 17:01 outfity

Je toto doplnění černé červenou? Nebo uzemnění červené černou? Vyberte si sami. Každopádně já mám tuto kombinaci ráda. Osobně se více ztotožňuji s tmavšími, než se světlejšími bledými barvami. Ráda kombinuju černou, červenou, modrou, hnědou, fialovou... Nevím co je pravdy na barevných typologiích, ani nevím, jaký typ jsem já, ale jsou barvy, které se ke člověku hodí více, a které méně.
Když si to po sobě čtu, můj komentář hýří barvami... možná to bude tím, že jsem se nedávno přestěhovala blíže k Duze Smějící se.


A co vy? jaké máte rádi barvy?

... připadáš si nad to všechno příliš povznesená...

28. srpna 2012 v 18:18 extra
Viděli jste film Ďábel nosí Pradu? Kdo neviděl, musí se podívat za domácí úkol!

Tahle krátká scéna vám řekne, proč nejde být "příliš povznesená nad to, co si vezmeš na sebe"


Over all body

19. srpna 2012 v 22:11 outfity

Pozorný čtenář si jistě všimnul, že v nadpisu mám chybu (a nepozorný si to teď čte Mrkající ). Napsala jsem overall, místo overal - to je správně. Ale je to záměr. Slovo overal totiž kromě tohoto kousku oblečení neznamená nic. Ale "over all body" (z čehož podle mě původně overal vzniknul) , znamená "přes celé tělo". To je podle mě daleko výstižnější.

Nemohu si tento kousek šatníku vynachválit. Je to TAK pohodlné, a zároveň TAK stylové a TAK jednoduché... Nemusíte přemýšlet nad tím, jestli se tahle halenka hodí k těmto kalhotám a jestli si k tomu můžu vzít ten svetřík.
Stačí si k tomu vzít výrazný šperk a vynikne šperk i overal.

Já jsem si vybrala tento prsten (můj manžel jej pojmenoval "terč"). Dlouho jsem toužila po výrazném, velkém prstenu a tento, i přesto, že je trochu opulentní, přesně splnil všechny moje požadavky a tak jsem si jej pořídila do rodiny.

I přes všechnu chválu nemůžu nezmínit jednu nevýhodu. A tou je chození na záchod (zvlášť, pokud patříte mezi ty, kteří musí častěji Nerozhodný )...ale to za to stojí. Co myslíte Usmívající se ?A na závěr můj "terč" zblízka Mrkající.


Indulgy

15. srpna 2012 v 14:20 extra
Buď tvůrcem svého perfektního světa.
Každý má svůj vlastní vnitřní svět. Každý chce, aby tento svět byl dokonalý.
Sociální aspekt osoby je pouze nástroj k přetváření tohoto světa k dokonalosti.
Indulgy je místo, kde každý může dát svému dokonalému světu podobu. Indulgy je tvůj osobní aspekt.
Najdi části svého dokonalého světa na indulgy, sbírej je pro sebe a sdílej pro ostatní...

...takto zní myšlenka stránky indulgy. To je docela pěkné, ne?
Já osobně se snažím vytvářet svůj perfektní svět na jiným místech něž virtuálních, ale prohlížet tuto stránku mě těší. Mám ráda pěkné věci, teplé barvy, krásná místa. A zde je nespočet krásných fotek různé tématiky.
Podívejte se taky na indulgy.com .Everyone deserves a perfect world!