Dámská jízda

2. února 2014 v 22:14 |  extra

V pátek jsem byla na úžasné akci! Holky, co jste z Ostravy a okolí, dobře čtěte, doufám že vás navnadím, a za rok jdete taky!
Jednalo se o (Tak trochu jinou) dámskou jízdou pořádanou Ostravským klubem COOLTOUR, kde se také akce konala. Byla jsem v tomto zajímavém prostoru poprvé, a docela mě to překvapilo. První velké překvapení bylo z prostornosti toho místa. Pár dní před tím jsem se s někým bavila o tom, jak je to velké. Prostor tohoto klubu přirovnala (ano, žena Mrkající ) ke svému bytu... Nakonec se ukázalo, že je tak třikrát větší než zmíněný byt (doufám, že jsem to teď nepřehnala zase já, hold jako ženy nemáme buňky na přesné odhady).
Jako vstupné na tuto akci bylo 5 kusů oblečení, které už nenosíme. To se následně rozdělilo na tři části.
V průběhu večera se odehrával souboj dvou módních návrhářek Sasancy a Lorjany. Každá dostala bednu s vybraným oblečením a měly z něj za 3 hodiny ušít model. Výsledek byl opravdu dechberoucí Smějící se. Já jsem ale byla nejvíce fascinovaná při pozorování toho proces, jak jim pod rukama ze starého vzniká něco nového. Mimochodem, do konečného díla byl zapojen můj starý svetr, moje dámská košile a moje šaty, které jsem sem donesla jako vstupné. Takže výsledné modely jsou vlastně skoro moje S vyplazeným jazykem.
Z druhé části oblečení vytvořila Monika Adamcová, autorka módní značky Ňů fešn šopa, outfity, které byly předvedeny na netradiční módní přehlídce. Ta byla hřebem večera. Předváděné kousky byly vydraženy a zisk byl věnován na podporu uměleckého pojetí vzdělávání dětí.
A zbytek oblečení byl v průběhu celého večera na prodej, takže na schodech se vytvořil jakýsi provizorní "sekáč", což bylo něco pro měRozpačitý. Kromě toho byla možnost různých ženských údržbových aktivit. Líčení, manikůra, masáže, úpravy oděvů, kreslení na boty... To poslední se zalíbilo mě a tak jsem si domů odnesla své staro-nové super originální barevně ozdobené nepřehlédnutelné sandály. Kreslič sice 20 minut jen botky otáčel v ruce a vzdychal nad tou malou plochou, ale myslím, že nakonec to vzal jako výzvu.
Na baru jsme si mohly koupit dámské drinky... Mě nejvíc zachutnal oranžový, ale neřeknu vám název...něco na A... Jo, Aperol Spritz!! vzpomněla jsem si Usmívající se.
No prostě ideální holčičí akce. Více takových!

Jdete příště se mnou?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | 2. února 2014 v 22:31 | Reagovat

Můžu jen potvrdit a jsem ráda, že jsi mne Terezko pozvala...už aby byla zase taková akce! ;-)

2 luc luc | Web | 2. února 2014 v 22:43 | Reagovat

paráda :-)

3 Monika Č. Monika Č. | 3. února 2014 v 9:18 | Reagovat

chtěla jsem tam jít :-/...škoda, že jsem byla nemocná...tak příští rok určitě;-)

4 Denise Libertas Denise Libertas | Web | 4. února 2014 v 20:45 | Reagovat

jé to vypadá úžasně! :) škoda že to mám do ostravy daleko :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama