Viditelná krabice

24. dubna 2014 v 12:50 |  kreativita

Nedávno jsem tady popisovala jak jsem vyráběla neviditelnou krabici na nudné dospělácké věci jako třeba časopisy, rozečtené knihy a tak. Když jsem plánovala výrobu krabice na dětské hračky, bylo jasné, že nebude neviditelná ale naopak viditelná.
V Ikea jsem narazila na balicí papír s úžasným motivem lesa. Je pohádkový, ale ne infantiní. Spíše tajemný a má atmosféru. Hned jsem se do toho motivu zamilovala a jak bude vypadat viditelná krabice, bylo vyřešeno. Koupila jsem si i blok, jehož desky zdobí stejný motiv. Jen se zatím nenaskytla žádná příležitost napsat do něj něco, co by si tak krásný blok opravdu zasloužil (mimochodem, podobných bloků mám doma několik a všechny jsou zatím prázdné Smějící se).
Nepočítám s tím, že ta krabice vydrží věčně, přece jen je z papíru. Ale nějaký ten měsíc snad zvládne.
Na výrobě není nic složitého. Budete potřebovat krabici, štětec, herkules naředěný vodou a balící papír. Krabici štětcem potřete herkulesem a přilepíte papír. Nejvýznamnější faktory tvoření ovšem tolik nesouvisí s krabicí. Zaprvé si musíte zajistit spící dítě a zadruhé plnou sklenici vína Mrkající.


Náročnější než výroba krabice byla paradoxně její dokumentace za spolupráce malého fotografa, který chtěl za každou cenu změnit nastavení foťáku.


Přeji hodně úspěchu při podobných kreativních pokusech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama