Srpen 2014

"Radost z maličkostí" aneb "Jak to má žena"

28. srpna 2014 v 14:19 extra
Nevím jak to máte vy, ale mě malé nákupy dělají velkou radost. Tam nový lak na nehty, tady pěkné náušnice, jinde nějaká ta květina do květináče a všechny tyto drobnosti mě dělají spokojenější, usměvavější a veselejší. Protože není nad ten uspokojivý pocit, když si z obchodu odnášíte něco pro sebe. Máte to taky tak? Potom mě jistě chápete a oceníte, že s vámi chci sdílet radost ze svých nových "věcí pro sebe".


Slaďoučkou vůní mě ve sprše a ještě nějakou chvíli po ní, obklopují tyto dva sprchové gely. Narazila jsem na ně v Lidlu a jsou od kosmetické značky Cien, kterou Lidl nabízí (mimochodem, jejich výrobky v testech vycházejí velmi dobře). Měli na výběr ze tří vůní - kokos, sladké plody a zázvor. Nemohla jsem se rozhodnout mezi kokosem a sladkými plody, tak jsem si při ceně 39kč za jeden (500ml) koupila oba Usmívající se . Má to i další výhodu - vždy když se sprchuju, můžu si vybrat vůni podle nálady.
Na každém je napsané krátké motto, které je vtipné a přesně vystihuje každou vůni, takže se opravdu přenáším do prázdninového ráje a nasávám pinacoladu, nebo si vychutnávám sladké ovoce....nedá se to přesně popsat slovyUsmívající se.Potom co jsem vyzkoušena rtěnku od jedné kamarádky, věděla jsem, že jsme si souzeny (s tou rtěnkou, ne kamarádkou Usmívající se). Je od značky Bourjois Paris, odstín 06 Russian Plum (koupíte v Sephora, nebo Douglas cca za 220kč). Vřele doporučuju brunetám nad 20. Nad 20 proto, že u teen slečen rtěnka všeobecné působí, přehnaně dospěle (ale samozřejmě můžou být výjimky a bude slušet i 17-ti letéUsmívající se). Vínová skvěle doplní tmavé vlasy a rozzáří obličej. Ale kupodivu tenhle odstín sluší nejen brunetám, ale i blondýnám. Vím to, protože jsme si ji na dámské jízdě zkoušely všechny, bylo nás asi 7 a seděla opravdu všem. Přítomné můžou potvrdit - Jani, Terez, žejo?


Třeba jsem vás tímto článkem inspirovala, třeba ne, ale mé poselství je jasné: Probuďte v sobě radost z ženských maličkostí.