lidé

Nedbalá elegance

7. listopadu 2012 v 16:05
Lukáše už jste jednou na mém blogu viděli a protože je vždy velmi stylový, tak jako dnes, doufám, že mi odpustíte, že se opakuju Nevinný .
Navíc tady byl požadavek na "více fotek s tímdle pánem" Mlčící

Nejvíce se mi na Lukášovi líbí, že dokáže na sebe nakombinovat věci tak, že to vypadá stylově a zároveň celý outfit působí dojmem, že si na tom vůbec nedal záležet. Vyzařuje z něj pohoda a postoj "Vidíte, já jsem nad věcí."

A na závěr musím pochválit kabelu (kromě toho, že kabely mužům sluší), kterou si vyrobil ze zbytků kůže.
...Co vy na to?

Alena

7. července 2012 v 12:29
... získala třetí místo v giveaway. Původně bylo zamýšleno jen 1. a 2. místo ale řekla jsem si, že Alenu chci taky ocenit, tak vzniklo ještě 3. místo.
Alena mě opět utvrdila v mém přesvědčení, že v jednoduchosti je krása. Džíny, barevné tričko a svetřík. A k tom u krásné botky.
Tulipány jsou krásným "módním doplňkem" a spíše dotváří atmosféru celé fotky.
Na více zajímavých fotek a outfitů se můžete podívat na jejím blogu http://alice-little.blogspot.cz/ .

Vendula

7. července 2012 v 12:11
... získala 2. místo v giveaway. Myslím si, že v tom, co má na sobě, se cítí opravdu dobře.
Já osobně nejsem příliš příznivcem sportovního stylu, ale líbí se mi, že to jde udělat i pěkně (v kombinaci s elegantním stylem). Aby se člověk cítil dobře v tom, co má oblečené, nemusí mít zrovna tepláky a top ...způsobem "jdu zrovna do fitka a chci vypadat co nejvíce free".
Šátek, tričko, kabelka a boty (dámská kabelka a tenisky? proč ne Usmívající se?) se skvělé doplňují.
Černá a bíla jsou sázka na jistotu. Je to nesmrtelná kombinace.

Podívejte se na blog této sympatické slečny na http://blondies-miau.blogspot.cz/

Anna

7. července 2012 v 11:53
... se stala výherkyní giveawaye. Její outfit mě zaujal na první pohled. Má na sobě základní kousky - dobře padnoucí pěkný zimní kabát, úzké džíny a jednoduché kozačky. Růžovou šálou a psaníčem (a milým úsměvem Usmívající se) outfit stylu "šedé myšky" úžasně rozzářila.
Pokud bych Annu potkala v takovém počasí někde ve městě, určitě mi pohled na ni zvedne náladu Mrkající .

Teinka

13. dubna 2012 v 16:15
... mi přinášela každodenní inspiraci po celou dobu, co jsme spolu chodily na střední školu.
Vždycky šlo vidět, že přemýšlí u toho, když se obléká. Má svůj nezaměnitelný styl.
Má ráda pásky, vintage kabelky a podobné věci vyhrabané z půdy (na tu jejich půdu bych se fakt někdy chtěla podívat!), peckové náušnice, i ty velke a vyrazné a jednoduché, to same s prstýnky, a saka.
Nemá ráda hřeben.

Bohužel momentálně je na delší dobu v zahraničí, takže jsme nemohly společně udělat žádné fotky, ale jednu jsem získala na dálku (internet je zázrak Mrkající !)
Líbí se mi jak pěkně ladí náramek a kabelka ke květovanému topu. Aby trošku zkrotila tu rozkvetlou plochu, přehodila přes to sako. Na mě tento outfit působí minimalistickým dojmem, nic přehnaného, ale přitom díky sladěným doplňkům je zajímavý. Příjemně se na to dívá.

Kájina

28. března 2012 v 21:25
... je moje přítelkyně, kterou znám už od svých dětských (skautských) let a dnes jsme se po dlouhé době sešly. Samozřejmě to stálo za to. Hodně jsme se nasmály a probraly spostu novinek.

Kájina je jednička ve hledání pěkného a cenově dostupného oblečení. Svědčí o tom béžový trenčkot a "modrý hadr" (název pro halenku s dlouhým rukávem bez zapínání) který vykukuje z pod trenčkotu a pěkně ladí s dřevěnými koráleni (hand made). Tyto tři položky nestály dohromady ani 400 kč. Skvělé!

Celý outfit působí ležérním a vzdušným dojmem, dýchá na mě jarem.

A jak působí na vás?

Aneta

24. března 2012 v 22:29
Dnešní příjemné odpoledne jsem strávila se svou dlouholetou kamarádkou a ráda bych vám představila její styl.
Její dneštní outfit byl spíše náhodný, než že by prošel důkladným výběrem a o to více se cení jeho autentičnost.

Vzala si na sebe obyčejné světlé džíny a růžové tílko, jehož barva skvěle doplňuje její blond vlasy + fialový šál. A aby nevypadala příliš sladce přehodila přes to černý svetřík (který měl mimo to i praktický význam), ale hlavně celý outfit uzemnila teniskama. Tenisky, které "vypadají jako conversky za litr a přitom to jsou blbé číny za 70 kaček" (to je její výrok).

Co vy na to?

Lukáš

22. března 2012 v 22:30
... je můj kamarád ze školy, který má výborný styl a cit pro módu.

Skoro každý den něčím překvapí. Dneska třeba měl na sobě tento ručně pletený svetr, který je skutečně originál. V kombinaci se světlými kalhotami stejné barvy by to byla trošku nuda, ale celé to doplnil o černý kožený pásek a vintage tašku, takže outfit získal trochu jiný rozměr.

Mě osobně se nejvíce líbí, že není svázaný trendy a je v módě nekonvenční.

A jak se líbí vám?

 
 

Reklama